загрузка...
 
Частное Акционерное Общество РММ

Приватне Акціонерне Товариство «РММ» повідомляє, що 23 квітня 2021 року відбулись чергові загальні збори акціонерів.

23 апреля 2021
Приватне Акціонерне Товариство «РММ» повідомляє, що 23 квітня 2021 року відбулись чергові загальні збори акціонерів.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2020 року № 211 (із змінами, внесеними постановою КМУ від 2 квітня 2020 року № 255) «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено, зокрема:

- перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

- перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

- самовільно залишати місця обсервації (ізоляції) (згідно з пунктом 4 Постанови встановлено, що особами, які потребують самоізоляції, є, серед іншого, особи, які досягли 60-річного віку)

Також доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з наявністю ризику розповсюдження вищевказаної хвороби серед працівників та відвідувачів ПрАТ «РММ» у Товаристві було видано наказ на проведення обов’язкового температурного скринінга. При вході  на теріторію Товариства відвідувач повинен був надати згоду на проведення температурного скринінгу. У разі відмови проведення температурного скринінгу або у разі виявлення підвищеної температури (більш ніж 37,5) такий відвідувач на територію Товариства мав не допускаться.

При проведенні загальних зборів Товариство виконало всі подготовчі дії щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саму: виконало облаштування місця проведення Зборів згідно рекомендацій МОЗ щодо необхідної безпечної відстані між людьми не меншою 1,5 метра, кожна людина була забезпечена маской, дезинфикуючою рідиною, одноразовими гумовими рукавичками, необхідними особистим канцелярськими виробами та інше. Кількість зареєстрованих акціонерів склала 3 особи. Кількість учасників загальних зборів - 6 осіб.З повагою,  директор ПрАТ «РММ»  Ісміляєв О.Ю.

Последние новости

Контакты

Тел/Факс.: +38 (06264)  6-08-30F
  6-08-16F

E-mail: rmm.reels@gmail.com, market_rmm@mail.ru